Sizler için hayallerin ötesini tasarlıyoruz

Web Site Tasarım ve Uygulaması…

Wrodpress ile site tasarım ve uygulama aslında kolay gibi görünen bir işlem olsa da biraz karışık yapısı olduğunu inkar etmemek gerek.

Bu anlamda sadece site alan adını alarak bir barındırma-hosting paketi tanımlama yeterli olmadığı herkezce malum. Çünkü bu işlemi yaptıktan sonra sitenin SEO altyapısı, iletişim formları ve ekstra özellikler için bazı eklentileri yüklemek hayli zor alanlardan.

Bir de buna sitenin devamlılığı açısından güncellemesi ve sitenin güvenliği hesaba katılırsa profesyonel desteğe ihtiyacınız otomatik olarak ortaya çıkar.

İşte Web Ajans olarak burada biz devreye giriyoruz.

Şunu da unutmadan not etmekte fayda var;

WordPress binlerce kişi tarafından gönüllülük esasına göre geliştirilen, yüz binlerce kullanıcı tarafından test edilen ve milyonlarca web sitesini çalıştıran ücretsiz bir platformdur.

Diğer taraftan WordPress tercih ederek,

-Ücretsiz güncellemelerden yararlanırsınız. Web siteniz geri planda sürekli güncelleneceği için yeni teknolojiler desteklenir, güvenlik açıkları kendiliğinden kapanır ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Örneğin 5 yıl sonra sitenizin tasarımını değiştirmek istediğinizde, yalnızca zevkinize uyan temayı seçer, kolaylıkla WordPress üzerine giydirirsiniz. Böylelikle size trafik sağlayan mevcut içerikleriniz çöpe atılmamış olur. Sil baştan web sitesi yaptırmayarak para ve zamandan tasarruf etmeniz sağlanmış olur.

-Birkaç klikle mevcut web siteniz elektronik satış yapabilecek özelliklerle donatılabilir. Elektronik satıştan verim alamazsanız, gene birkaç klikle satış özelliği kaldırılır, aynı içerik yalnızca katalog olarak kullanılır. İleride tekrar elektronik ticaret yapmak istemeniz durumunda herşey çok basit birkaç özelliğin tekrar aktif edilmesine bakar.

%100 SEO uyumludur;

WordPress hiçbir özel çaba göstermeseniz dahi, girdiğiniz içeriğin, eklediğiniz resimlerin arama motorları tarafından bulunabilir olacak şekilde yayınlanmasını sağlar.

Elbette bu işi tamamen Web Ajans’a devrederek veya WordPress SEO konusundaki yazılarımızdan faydalanarak daha fazla verim alabilirsiniz.

WordPress ile ne tip web siteleri oluşturulabilir?

Tam fonksiyonlu kurumsal firma web sitesi WordPress ile eksiksiz firma web sitesi oluşturulabilmektedir. Statik sayfaların yanısıra, blog, haberler, fotoğraf galerileri, yorumlar, haber bültenleri, etkileşimli formlar ve daha birçok özellik desteklenmektedir.

E-Ticaret web siteleri

WordPress’in en yaygın ve ücretsiz elektronik ticaret eklentisi WooCommerce ile etkin, interaktif elektronik ticaret web siteleri yayınlanabilir.

Üstelik piyasada sıkça gördüğümüz elektronik-ticaret web sitelerinin aksine, bunun için herhangi bir aylık, yıllık ödeme yapmazsınız.

Haber web siteleri ve kişisel / hobi blogları

WordPress kullanarak dinamik içerikli haber siteleri, hobi veya kişisel kullanıma yönelik bloglar açılabilir. Forum, sosyal eklentiler, soru-cevap bölümleri eklenebilir.

Ama bütün bunları yapmak için bir bilenle Web Ajans ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sizler için hayallerin ötesini tasarlıyoruz
profesyonel Çözümler

Web'de Net Çözümler Ajansı aldığı her projede amatör ruhun verdiği heyecanla koşarken, profesyonel disiplinle yorulmadan hedefe ulaşmaktadır.

    Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul devamı

    Gizlilik ve Çerez Politikası